Współpraca

Studio animacji 2D
NinjaStudio Kraków

Zapraszamy do współpracy osoby prywatne i publiczne, przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje i inne podmioty, które chcą zlecić tworzenie animacji 2D.

Osoba prywatna

Mała firma

Przedsiębiorstwa

Instytucje

Organizacje

Telewizja

domenico-loia-hGV2TfOh0ns-unsplash-1-1

Nasze zlokalizowane w Krakowie studio świadczy tego rodzaju usługi. Dostarczamy wysokiej jakości materiały o dowolnej tematyce. Proponujemy bogatą ofertę, która obejmuje m.in. explainery video na potrzeby aplikacji mobilnych i narzędzi internetowych, chwytliwe reklamy produktów do lokalnej telewizji czy treści informacyjne dla urzędów, fundacji i jednostek samorządu terytorialnego. Nasze studio animacji 2D ma wykonanych już ponad 300 różnych produkcji video, zgodnie z ustalonym terminem. Daje to gwarancję wysokiego poziomu usług.

Zapraszamy do zapoznania się z nimi i kontaktu w celu nawiązania owocnej i – mamy nadzieję – długotrwałej współpracy!

Efektowne Animacje 2d

Nowoczesna Forma

Proponujemy nieszablonowe pomysły i oryginalne rozwiązania, a gdy konwencja jest zgoła odmienna, również się do niej dostosowujemy i kreujemy stonowane materiały z klasą. Treść i formę podporządkowujemy celowi, jaki ma spełniać dana produkcja, a także wizerunkowi odpowiadającemu marce, firmie, produktowi czy usłudze.

Ninja Studio gwarantuje spójność, profesjonalizm i estetykę wszystkich animacji 2D oraz explainerów video, których tworzenia podejmuje się każdy specjalista od tworzenia filmów animowanych. Nasze studio pracuje z klientami z całej Polski, zainteresowani usługami świadczonymi przez takich fachowców mogą już teraz skontaktować się z nami i liczyć na wsparcie na najwyższym poziomie!

panorama

Zarówno w teorii, jak i praktyce znamy najważniejsze zasady tworzenia profesjonalnych materiałów o dowolnej tematyce i długości. Pozostajemy do dyspozycji bez względu na to, czy mają mieć charakter reklamowy, informacyjny, promocyjny, czy jakikolwiek inny. Bez znaczenia jest także czas trwania – służymy wsparciem w przypadku zarówno projektów planowanych na kilkadziesiąt sekund, jak i explainerów video trwających nawet kilkanaście minut. Każdy specjalista od animacji 2D ze studia w Krakowie korzysta z nowoczesnych narzędzi pozwalających na precyzyjną i efektywną pracę. W połączeniu z kreatywnością oraz umiejętnością dostosowania się do bardzo różnorodnych i zarazem zmiennych potrzeb i wymagań rynkowych pozwala to na dostarczanie materiałów najwyższej jakości.

After Effects

Ilustrator

Photoshop

Adobe Premiere

Media Encoder

Adobe Audition

Współpracę rozpoczynamy od dokładnej analizy Twoich potrzeb i oczekiwań. Poznajemy założenia i specyfikę planowanego projektu oraz grupę docelową, do której ma być skierowany, a następnie przygotowujemy wstępne założenia. Na tej podstawie specjaliści z naszego studia zabierają się za projektowanie i tworzenie animacji 2D. Dostarczamy wyłącznie perfekcyjnie wykonane i spełniające nowoczesne standardy explainery i inne materiały video na potrzeby klientów z Krakowa oraz całej Polski. Serdecznie zapraszamy do współpracy, a zapewnimy oczekiwane wsparcie!

Explainer video

Nowoczesne promowanie

Animatorzy z naszego studia z powodzeniem wykonali już setki podobnych realizacji, dlatego z przyjemnością stworzymy animację 2D również dla Ciebie!

W ofercie naszego studia znajduje się m.in. tworzenie explainerów video, czyli demonstracyjnych animacji 2D, których zadanie polega na prezentowaniu zasad działania rozmaitych serwisów, aplikacji, sklepów, systemów, narzędzi i innego rodzaju oprogramowania internetowego oraz komputerowego, jak również maszyn czy pojazdów mających fizyczną formę. Nasi animatorzy zdają sobie sprawę, że tego rodzaju materiały powinny być przede wszystkim zrozumiałe dla każdego odbiorcy, do którego są skierowane. Mamy świadomość, że animacja 2D z tej kategorii ma prezentować maksymalnie czytelny i konkretny przekaz, a jej forma musi być przyjemna i estetyczna, ale pozbawiona nachalności. Służymy wsparciem w tworzeniu explainerów video o dowolnej tematyce.

electrolux

Wykonujemy treści na potrzeby początkujących start-upów, małych firm o lokalnym zasięgu działania, dużych spółek świadczących usługi albo sprzedających produkty w całym kraju czy instytucji publicznych. Świetnie znamy najważniejsze zasady i szczegółowe rozwiązania oraz narzędzia pozwalające na tworzenie explainerów video, które skutecznie spełniają swoje funkcje: informacyjną, demonstracyjną i przy okazji promocyjną

Udźwiękowienie Animacji

Usłysz swoją animację

Jednym z kluczowych aspektów każdego materiału jest udźwiękowienie. Wyraźne dialogi, odpowiednio dobrana ścieżka dźwiękowa, dobrze słyszalne efekty i harmonijne zrównoważenie wszystkich elementów pozwala liczyć na oczekiwane rezultaty. To jednak trudne zadanie, które wymaga doświadczenia i kompetencji specjalisty. Nasze studio animacji 2D w Krakowie zajmuje się również udźwiekowieniem animacji. Jeśli chcesz powierzyć tworzenie udźwiękowienia w dobre ręce, jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim wymaganiom, nawet jeżeli są wygórowane!

Skontaktuj się z nami już teraz i daj znać, jak możemy Ci pomóc!