PORTFOLIO

Zobacz nasze ostatnie projekty.

Dymek od czatu

Darmowa wycena!

Napisz do nas i prześlij swój logotyp a my przygotujemy dla Ciebie jego wycenę zupełnie za darmo!

Skontaktuj się

Animacje logotypu

Tworzymy nowoczesne i pełne życia animacje logotypu 2D. Nasze animacje są stworzone z niezwykłą starannością, oddając pełnię detali i perfekcyjnie dostosowane do obecnych trendów animacyjnych. Ożywienie swojego logo firmowego niesie za sobą takie korzyści jak:

 • wyróżnienie się na tle konkurencji,
 • poprzez animację logo staję się atrakcyjne,
 • Animowane logo może być wykorzystane na różnych platformach, takich jak strony internetowe, media społecznościowe, prezentacje czy filmy promocyjne
 • Animowane logo wywołuje pozytywne emocje marki, co pozwala na budowanie pozytywnych skojarzeń z marką

Obsługujemy klientów z całej Polski. Sprawimy, że Twoja marka stanie się bardziej rozpoznawalna, a Ty zyskasz nowych klientów. Nie czekaj, już dziś sprawdź, co możemy Ci zaoferować i odważnie wkrocz w XXI wiek.

Animacja logotypu

Nowoczesne animacje Twojego loga firmowego

Na rynku funkcjonujemy od lat i doskonale znamy współczesne trendy marketingowe. Nasze studio animacji 2D wprowadzi Cię w fascynujący świat ruchomych obrazów, które zachwycają wyrazistością i na długo zapadają w pamięć konsumentów. To idealne narzędzie promocyjne i ważny element identyfikacji wizualnej. Wyróżnisz się na tle konkurencji, przykujesz uwagę klientów i sprawisz, że spośród setek ofert wybiorą właśnie Twoją. Na początek odpowiedz nam na kilka podstawowych pytań:

 • Kim jesteś?
 • Czym się zajmujesz?
 • Jak wyobrażasz sobie swój logotyp – jakie dynamiczne elementy chciałbyś dodać?
 • Do kogo chcesz trafić ze swoją ofertą?

To pozwoli nam lepiej Cię poznać i dostosować projekt do Twoich oczekiwań, modelu biznesu i grupy docelowej.

Działamy kompleksowo, od wstępnej koncepcji, aż po końcową realizację. Dostosujemy ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Każda nasza animacja 2D jest dopracowana do perfekcji. Wyróżniają ją minimalizm i jasny przekaz – bez przerostu formy nad treścią. Obraz, dźwięk, ruch – wszystko ze sobą współgra i tworzy idealną całość.

Odśwież swoją markę przy pomocy efektownej animacji loga

Z pomocą naszego studia z Krakowa na pewno Ci się to uda. Zrealizowaliśmy już setki takich projektów. Każdy statyczny logotyp jesteśmy w stanie przekształcić w efektowną animację 2D. Gdy pozycja Twojej marki jest już ugruntowana na rynku, a firmowy symbol rozpoznawalny, warto go tylko lekko odświeżyć. Czasem, aby tchnąć w niego nowe życie, wystarczy dodać jeden dynamiczny element. Animacja logotypu 2D daje wiele możliwości marketingowych. Atrakcyjna forma przyciąga wzrok już od pierwszych sekund i pozwala opowiedzieć ciekawą historię o Tobie i Twoim biznesie. To jedna z najskuteczniejszych metod reklamy, która zapewni Ci przewagę nad konkurencją, zaprezentuje markę w zupełnie innym świetle i wzmocni jej wiarygodność.

Co obejmuje usługa?

Nie mamy jednego standardowego pakietu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem. Uważnie wsłuchujemy się w potrzeby klientów i staramy się im sprostać. Nasze studio oferuje między innymi:

 • konsultacje ze specjalistami,
 • obmyślenie całej koncepcji,
 • opracowanie storyboardów animacji 2D i scenariusza,
 • przygotowanie wstępnej wizualizacji,
 • naniesienie korekt,
 • dodanie napisów, obiektów czy ścieżki dźwiękowej,
 • wykonanie projektu – skierowanie do produkcji i postprodukcji.

Chętnie pomożemy Ci też w promowaniu nowego dynamicznego logotypu, aby zaistniał w świadomości konsumentów i zwiększał rozpoznawalność marki. Wspólnie ustalimy kanały dystrybucji, np.: firmowa strona internetowa, konto Facebook, YouTube, Instagram czy inne środki przekazu.

Ile kosztuje animacja logotypu 2D?

Wszystko zależy od złożoności, im bardziej rozbudowany projekt, tym więcej czasu trzeba na niego poświęcić. Dlatego ceny są zróżnicowane i wahają się od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Zawsze przygotowujemy wstępną wycenę. Pomoże Ci to oszacować koszty i zaplanować wydatki. Budżet przedsięwzięcia staramy się dopasować do możliwości finansowych klienta. Specjaliści naszego studia animacji 2D chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i przedstawią zindywidualizowaną ofertę.

Nowoczesny i dynamiczny logotyp Twojej marki… tylko z Ninja Studio!

Choć dynamiczne logotypy nie są nowością i wiele osób robi je hobbistycznie, trudno jest uzyskać zaskakujący efekt bez fachowej pomocy. Dlatego zdaj się na Ninja Studio z Krakowa i nie martw się o nic! Nasze animacje 2D pomogą Ci wypromować markę, wyróżnić się na tle konkrecji i zbudować pozytywny wizerunek firmy w oczach klientów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Dymek od czatu

Skontaktuj się z nami

już teraz i daj znać,
jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się