Animacja 2D

Czy zastanawiałeś się, w jaki sposób poprawić wyniki sprzedażowe swojej firmy? Tworzenie animacji produktowej 2D i logotypu Twojego przedsiębiorstwa zostaw nam! Czym w ogóle charakteryzuje się wspomniana technika i dlaczego warto zaprezentować firmę właśnie w taki sposób? Jest to obecnie najpopularniejsza, a zarazem najefektowniejsza forma przekazu. W łatwy i przyjemny sposób zobrazuje produkt, uwypuklając jego zalety. Logotypy przyciągające wzrok szybciej zapadają w pamięć i umacniają rozpoznawalność biznesu.

studio animacji 2d logo

Czym mogą różnić się animacje?

Warto mieć na uwadze, że tworzenie animacji dla firm różni się kilkoma czynnikami, m.in.:

gronem odbiorców, do których animacja 2D ma trafić –

poziomem skomplikowania oferty produktowej –

stylem, formą oraz scenariuszem projektu –

Im bardziej rozbudowany scenariusz z większą liczbą grafik do tworzenia, tym prace nad ostateczną wersją filmiku będą dłuższe i bardziej wymagające. Opisywany sposób prezentacji jest natomiast najlepszą, innowacyjną formą przedstawienia oferty opatrzonej animowanym logotypem Twojej firmy. Jeśli dysponujesz zdjęciami, np. z eventów organizowanych przez przedsiębiorstwo, i chciałbyś w efektowny sposób pokazać je klientowi przy pomocy animacji 2D.

Zastosowanie animacji produktowej

Animacja produktowa 2D umożliwia pokazanie specyfiki wyrobu lub danego procesu w przystępny sposób. Dodatkowo pozwala atrakcyjnie wpleść w przekaz zalety produktu. Na popularności zyskują krótkie filmiki przyciągające uwagę, z ciekawą historią w tle. Omawiana metoda jest formą przedstawienia oferty w taki sposób, aby wyglądał jak dobrze zapowiadający się serial!

Jakie zalety wynikają z animacji produktowej 2D? Dzięki nim:

  • dopasujesz przekaz do upodobań grupy docelowej,
  • dokładnie zaprezentujesz produkt ze wszystkimi jego szczegółami,
  • wyeksponujesz logotyp marki,
  • unikniesz długich opisów oferty produktowej,
  • przedstawisz korzyści, jakie niesie za sobą Twoja propozycja.

Animacja produktowa jest popularnym narzędziem marketingu, które służy do prezentowania produktów i usług w atrakcyjny i interaktywny sposób.

Tworzenie animacji 2D - Ninja Studio

Niezbędne jest zachowanie kolejno następujących po sobie procesów, aby mogła powstać profesjonalna animacja produktowa 2D. Fazę dystrybucji poprzedzają: preprodukcja, produkcja i postprodukcja.

  1. Pierwszy etap jest kluczowy dla efektu. Polega na ustaleniu szkieletu projektu. Jest to podstawowy i najważniejszy punkt przy tworzeniu promocyjnego filmiku.
  2. Kiedy zaakceptujesz koncept powstały w preprodukcji, my rozpoczniemy produkcję właściwą Twojej animacji 2D z wykorzystaniem dedykowanych do tego programów.
  3. Ostatnie szlify, spajające ze sobą grafiki, lektora i inne warstwy, to postprodukcja.
  4. Tak przygotowana oferta produktowa z Twoim unikalnym logotypem musi być wypromowana, aby trafić do potencjalnego klienta. To faza dystrybucji. Istotą jest dotarcie do konkretnego grona odbiorców. Należy ustalić np. odpowiednie kanały rozpowszechniania.

Profesjonalna animacja logotypu dla Twojej firmy

Zastanawiałeś się już, jak maksymalnie efektywnie, ale i nowocześnie wypromować swoją firmę, aby zachęcić konsumentów do skorzystania z oferty produktowej? Animacja logotypu 2D, czyli zmiana klasycznego, statycznego loga na ruchome, jest innowacyjnym rozwiązaniem. Pozwoli przedstawić go w sposób dynamiczny, a więc i bardziej efektowny. Każdemu przedsiębiorcy zależy, aby jego symbol był rozpoznawalny. Sprawimy, żeby i Twój zapadał w pamięć potencjalnym klientom! Wykreowany przez nas symbol Twojej marki może posłużyć nie tylko jako designerski element na stronie www, ale także w promocyjnych filmach, prezentacjach i innych formach przekazu.

Specjaliści z Ninja Studio z pewnością wykreują dla Ciebie animowane logo które spełni wszystkie oczekiwania i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencyjnych marek. Tworzenie animacji 2D powierz nam, aby Twoja kampania produktowa i popularność firmy rosła. Zapraszamy do kontaktu!

Współpraca z Ninja Studio

Nakreśl nam, kim jest Twój klient, na czym Ci najbardziej zależy i do dzieła! Wspólnie omówimy oczekiwania wobec prezentacji animacji produktowej 2D lub ruchomego logotypu, abyś na każdym etapie czuł, że efekt będzie dopasowany do modelu działalności i jej klientów!

Jeśli wiesz już, że to strzał w 10, pozostaje Ci wybór firmy, której powierzysz tworzenie nowoczesnej oferty produktowej 2D lub logotypu. Dlaczego powinieneś zaufać akurat Ninja Studio? Jesteśmy profesjonalistami z długoletnim doświadczeniem i setkami zakończonych z sukcesem projektów. Zaufała nam między innymi firma Electrolux, Beliani czy GrapeUp. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, na podstawie szczegółowych rozmów dotyczących Twoich oczekiwań oraz grupy docelowej. Tworzenie atrakcyjnych animacji 2D to nasza codzienność.

Skontaktuj się z nami

już teraz i daj znać,
jak możemy Ci pomóc!

Skontaktuj się
Ikona kontaktu z naszym studiem animacji 2d